تبلیغات در اینترنتclose
نقطه جي g و شناخت آن
نقطه جي g و شناخت آن

نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 5031
نویسنده پیام
isf-eec آفلاین


ارسال‌ها : 3
عضویت: 10 /8 /1392


نقطه جي g و شناخت آن
نقطه جی و انزال در خانم ها
تصویر: http://rozup.ir/up/ifrosh/n-g1.jpg
نقطه G چيست؟
براي خيلي از خانمها، نقطه G ناحيه اي بسيار حساس و تحرک کننده است که ساعتها به آنها لذت مي دهد. براي خيلي هاي ديگر نقطه اي برآمده در واژن است که اگر بيش از اندازه دستکاري شود فرد احساس مي کند که نياز دارد به دستشويي برود. خيلي از خانم ها هيچ حسي در اين نقطه احساس نمي کنند و خيلي ها هم اصلاً اين نقطه را در واژن خود ندارند.
تئوري هاي مختلفي درمورد اينکه نقطه G واقعاً چيست، وجود دارد. يک ديدگاه اين است که نقطه G محل بافت پروستات درست مثل پروستات در آقايان است. نبود کروموزوم Y در جنين در حال رشد مونث، سلولها را در محلي مشابه يعني در همان نقطه Gکنار مي گذارد. متخصصين ديگري با تئوري پروستات هم عقيده هستند اما آنرا بيشتر توضيح مي دهند و ميگويند اين تنها دليل حساس بودن اين نقطه نيست. آنها به چوچوله و مجراي پيشاب بعنوان منابع لذت ديگر اشاره ميکنند که هر دو آنها را مي توان با ديواره جلويي واژن تحريک کرد. به همين دليل محل هاي زيادي براي ارضاء جنسي وجود دارد و ديگري نيازي به گشتن دنبال نقطه G نيست.
متخصص ديگري که اولين بار نقطه G را به اطلاع عموم رسانيد اخيراً استفاده ديگري براي آن کشف کرده است. او در تحقيقات خود نشان داده است که تحريک کردن نقطه G مي تواند آستانه درد را تا 47% بالا ببرد. اگر محرک موجب تحريک جنسي فرد شود، آستانه درد تا 84% بالا مي رود، و 107% روي ارگاسم تاثير دارد. فرضيه او اين است که اين نقطه حساس يکي از مسکن هاي طبيعي طبيعت براي زايمان و وضع حمل است.
با همه اين حرفها هنوز کسي دقيقاً نمي داند نقطه G چيست اما مسئله مهم اين است که ببينيد شما اين نقطه را داريد يا نه.

جمعه 10 آبان 1392 - 17:01
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

Powered by Tem98 | Copyright © 2009 Rozblog Group